Stronę odwiedziło:418172 gości.
Dziś Stronę odwiedziło:0 gości.
Witamy na stronie ORKIESTRY DĘTEJ MRONGOVIA
WSPÓLPRACA

     2009-08-12 - Warsztaty dla waltornistów i nie tylko.

     Pierwsza wspólpraca Orkiestry Detej Mrongovia z instrumentalistami innych zespolów byly zajecia, które poprowadzil waltornista Filip Dawidziak z Poznania. Zademonstrowal najnowsze i ciekawe trendy w muzyce wykonywanej na waltorni. Zajecia odbyly sie w bardzo swobodnej atmosferze, co pozwolilo nam na smielsze pytania do prowadzacego, demonstracje na akcesoriach jak i samym instrumencie. 

        

 

2009-08-27 - Orkiestra RÓZAN

     Orkiestra RÓZAN, bedaca na obozie warsztatowym niedaleko Mragowa, podjela wspólprace z nasza orkiestra. Co prawda nasze uczestnictwo odbylo sie po przez naszego kapelmistrza Andrzeje Regiec, który reprezentujac Orkiestre Deta Mrongovie poczynil pierwsze kroki co do dalszej wspólpracy. Myslimy, ze niebawem bedziemy mogli wspólnie spotkac sie na podobnym zgrupowaniu i wspólnie wykonac wiele ciekawych utworów.

    

 

2010-06-30 - Orkiestra RÓZAN

     Podobnie jak w roku poprzednim wakacje byly obfite we wspólprace m. in. z Orkiestra RÓZAN.. Tym razem warsztaty mialy miejsce w przepieknie polozonym osrodku wypoczynkowym na jeziorem i w lesie w miejscowosci Lidzbark (k / Dzialdowa).  Niestety i tym raze nie udalo nam sie wspólnie wyjechac razem z naszym kapelmistrzem ale wierzymy, ze w roku nastepnym bedzie  to mozliwe.
 

             2010-07-20 - Warsztaty dla tubistów.

     Mateusz Ochrym Absolwent Panstwowej Szkoly Muzycznej I st. w Mragowie oraz  Poznanskiej Ogólnoksztalcacej Szkoly Muzycznej II stopnia w Poznaniu a obecnie student Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie tuby  poprowadzil  zajecia - warsztaty  dla naszych tubistów. Slowami opisac sie tego nie da, poniewaz barwa dzwieku tuby jest zachwycajaca,  choc nadal malo znana.