Stronę odwiedziło:418066 gości.
Dziś Stronę odwiedziło:0 gości.
Witamy na stronie ORKIESTRY DĘTEJ MRONGOVIA
SKLAD ORKIESTRY

Kapelmistrz - Andrzej Regiec

                 Piccolo: 
                              * Aleksandra Prusaczyk  

                      Flet: 
                              * Aniela Kowalczyk 
                              * Antonina Nowotnik 

Saksofon Sopranowy:
                              * . . . .   - czekamy na Ciebie ! 
                              * . . . .   - czekamy na Ciebie !          

Saksofon Altowy:
                              * Joanna Witucka 
                              * Julia Nowotnik
                              * Monika Ziarkowska 

Saksofon Tenorowy: 
                              * Wojciech Jurek
                              * . . . . . . - czekamy na Ciebie !  

Saksofon Barytonowy:
                              * Małgorzata Burbo 

                 Kornet:
                              * Roksana Leśniak
                              * Andrzej D. Regiec 
                              * Jakub Kondracki
                              * Wiktor Prusaczyk 
                              * Robert Wierbiłowicz  

                 Trąbka:
                             * . . . . . . . - czekamy na Ciebie ! 
                             * . . . . . . . - czekamy na Ciebie !              

Skrzydłówka:
                             * . . . . . . - czekamy na Ciebie ! 
                             * . . . . . . - czekamy na Ciebie ! 
                             * .  . . . .  - czekamy na Ciebie !                     

               Róg in F:
                              * Andrzej Mierzejewski   

    Alt Horn in Eb:
                              * . . . . . . - czekamy na Ciebie ! 
                              * . . . . . . - czekamy na Ciebie ! 

                  Puzon:
                              * Justyna Regiec 
                              * . . . . . . . . . . . . . . . - czekamy na Ciebie !  

          Sh Baryton:
                              * Weronika Burbo 
                              * . . . . . . . . . . . . . . . . - czekamy na Ciebie !
                                 
                      Tuba:   
                              * Łukasz Witucki
                              * Kacper Kondracki 
                              * . . . . . . . . . . . . . . . . . . - czekamy na Ciebie !         

              Perkusja: 
                              * Krystyna Bawirsz
                              * Paweł Prusaczyk
                              * . . . . . . . . . . . . . . . . - czekamy na Ciebie !                      

 

  

Archiwum skladu Orkiestry Detej Mrongovia:

Flet:

  1. Justyna Kisiel 
  2. Agata Teleszewska 
  3. Kamila Kozińska 
  4. Adrianna Ciskowska  
  5. Karolina Aleksandrowicz 
  6. Katarzyna Balukin 
  7. Laura Mieczkowska
  8. Kornelia Kowalcyzk 
  9. Katarzyna Pogorzelska
  10. Karolina Markiewicz 
  11. Julia Halembna 
  12. Stella Trelińska 
  13. Alina Stein 
  14. Nikola Dawid 
  15. Zuzanna Organek 

Saksofon sopranowy:

  1. Ewa Kędzierska 
  2. Monika Schmidt 
  3. Joanna Wiktorowicz 
  4. Diana Bladosz 
  5. Barbara Luma 
  6. Patryk Gołaś 
  7. Klaudia Gałka 
  8. Joanna Kusek - Wiśniewska  
  9. Karolina Andrulonis 
  10. Piotr Ślusarek 
  11. Julia Szajdek 
  12. Sylwia Sosińska

Saksofon Altowy:

  1. Justyna Kmiecińska 
  2. Magdalena Moroz 
  3. Mateusz Jankowski 
  4. Karolina Niksa 
  5. Krystian Meler 
  6. Martyna Aleksandrowicz 
  7. Olga Żełobowska 
  8. Piotr Ślusarek 
  9. Patryk Kopcinski 
  10. Anita Perzan 
  11. Żaneta Ołów 
  12. Karolina Petruk 
  13. Alicja Szczechóra 

Saksofon Tenorowy:

  1. Damian Rabczewski 
  2. Lukasz Kalinowski 
  3. Mariusz Łatarewicz 
  4. Alicja Nicpoń 
  5. Mateusz Jankowski  
  6. Katarzyna Koiszewska
  7. Małgorzata Woźniel   

Saksofon Barytonowy:

  1. Mariusz Pawiński 
  2. Jakub Żołopa 
  3. Karol Kondracki 
  4. Katarzyna Koiszewska 
  5. Piotr Abramek 

Trąbka:

  1. Wiktoria Kaszyńska 
  2. Maciej Moroz 
  3. Magdalena Rebgiec 
  4. Krzysztof Kaszyński (obecnie Ś.P.) 
  5. Michał Kur 
  6. Mariusz Piotr Gudalewski, obecnie (Richard, Hugo - Regiec)  
  7. Marcel Kalinowski 
  8. Mateusz Trzciński 
  9. Mikołaj Durka 
  10. Paweł Sobol 
  11. Wiktor Majewski 
  12. Jan Miklusz 
  13. Piotr Krawczyk 
  14. Damian Łatarewicz 
  15. Jakub Miklusz 
  16. Wiktoria Śniadach 
  17. Jakub Kondracki 
  18. Julia Woźniel 

Horn:

  1. Maria Nowicka 
  2. Maciej Dowgiałło 
  3. Marika Kalinowska 
  4. Agnieszka Dowgiałło 
  5. Tomasz Parda 
  6. Damian Damian 
  7. Aleksander Jankowski  
  8. Wiktoria Kuchta  

Puzon:

  1. Sebastian Sobieszek 
  2. Monika Dowgiałło 
  3. Patryk Skorupski 
  4. Bartosz Szwaciński 
  5. Paulina Wiśniewska 
  6. Kaszyński Krzysztof
  7. Dominika Zięba 
  8. Paulina Kwoczko 
  9. Danuta Jankowska 
  10. Alicja Kondracka

Baryton:

  1. Kazimierz Dąbrowski 
  2. Grzegorz Piątek 
  3. Krzysztof Kaszyński - Ś.P.
  4. Danuta Jankowska 
  5. Jan Miklusz  
  6. Włodzimierz Koiszewski 
  7. Karol Wąsik  

Tuba:

  1. Sławomir Szczechóra 
  2. Mateusz Ochrym  
  3. Mariusz Gudalewski
  4. Paweł Prusaczyk 
  5. Grzegorz Parda 
  6. Karol Burbo  

Perkusja:

  1. Kaja Bladosz 
  2. Kamila Bochan 
  3. Jakub Miklusz 
  4. Lidia Moroz 
  5. Julia Rutkowska 
  6. Patrycja Węglewska 
  7. Marlena Łukaszuk 
  8. Monika Dowgiałło  
  9. Krzysztof Reszka 
  10. Piotr Kraśner 
  11. Bałdyga Wiktor Bałdyga 
  12. Michał Daszkiewicz 
  13. Maciej Duszak 
  14. Damian Rabczewski 
  15. Karol Sokołowski 
  16. Wiktor Majewski  
  17. Michał Grzymkowski 
  18. Eryk Rutkowski 
  19. Małgorzata Burbo 
  20. Wojciech Bawirsz 
  21. Grzegorz Abramek 
  22. Piotr Garnowski 
  23. Krzysztof Kaszyński - Ś.P. 
  24. Natalia Figura